Člověče, nezlob se!

Další ročník

5. listopadu 2019 od 18:30

Kruhová hala - ČZU

 

Člověče, nezlob se

Jde o projekt zaměřený na různé společenské a vědomostní hry, kdy se členové týmů stávají někdy i figurkami a soutěží v jednotlivých disciplínách proti ostatním týmům.

Jak to probíhá?

Nejprve kapitán týmu zaregistruje tým přes registrační formulář. Poté je nutné pro zdárné dokončení registrace zaplatit startovné, které se platí v den konání akce u vstupu do Kruhové haly. V den konání akce se tým dostaví v 18:45 hod. do Kruhové haly nahoru, kde bude samotná akce probíhat. Na startu získá kapitán týmu 4x číslo týmu, které si připevní jednotliví soutěžící na viditelné místo, a tabulku pro zapisování výsledků z jednotlivých stanovišť. Pak už se může tým vydat soutěžit a sbírat body potřebné k vítězství. Pokud by někdo dostal hlad či žízeň, bude pro tuto situaci připraveno speciální občerstvovací stanoviště. Je dobré si vzít sportovní oblečení.

Registrace týmu pro 6. ročník - 5.11.2019

https://1url.cz/oMYWk

 

Startovné

Startovné je 200 Kč/tým a platí se v den konání akce přímo na místě

Cena pro vítěze

Pro vítězné týmy jsou připraveny hodnotné dary. Každý soutěžící z týmů na prvních třech místech se může těšit na zajímavé ceny. Nezapomíná se i na nižší stupně umístění.

Kontakt na organizátory

Martin Vondráček
Lukáš Krhoun
Lukáš Babinský
Lucie Nová
clovece@asociacestudentu.cz

Již proběhlé akce

Listopad 2019

Listopad 2015

Listopad 2018

Listopad 2013

Listopad 2016