O nás

Asociace Studentů ČZU vznikla v roce 2008 jako volné sdružení aktivních studentů. Naším hlavním cílem je organizace volnočasových aktivit zaměřených nejen na studenty ČZU. Akce mají především pobavit a zpříjemnit studium.

Činnost v této organizaci je dobrovolná, tedy není zde nárok na finanční odměnu, ale odměnou jsou bohaté zkušenosti při organizaci nejrůznějších projektů, získání kontaktů a nových přátel.

Organizace od roku založení změnila několikrát členy, získala nové projekty nebo naopak s odchodem některých členů o projekty přišla. Stále se však snaží přinášet studentům oblíbené zajeté projekty a vymýšlet nové, které by jim zpříjemnili studium na univerzitě.

Asociace studentů ČZU

Náš tým

Tým je složen především ze studentů, ale také absolventů České zemědělské univerzity. Členové týmu se podílí na přípravách a organizaci jednotlivých projektů, propagaci akcí a zúčastňují se každoměsíčních schůzek. Několikrát do roka se také společně vydáváme na teambuldingové aktivity, abychom jen nepracovali, ale také se pobavili.

Více v sekci Kontakty.

Chceš se stát členem?

Stačí vyplnit formulář pod tímto tlačítkem a my se Ti ozveme.