Taneční kurzy

únor / březen 2019

18:00 - 20:00

Menza ČZU

O kurzech

Vzhledem k blížící se taneční sezóně, máte možnost nechat se unést standardními a latinskoamerickými rytmy a zopakovat si nejrůznější společenské tance, anebo si zkrátka přijít zatančit a pobavit se.

Jedná se o krátký kurz, kdy si v pěti týdnech, v pěti dvouhodinových lekcích společně zopakujeme standardní tance (waltz, tango, valčík, foxtrot), latinskoamerické tance (chacha, jive, rumba, samba) a v neposlední řadě českou polku. Protože taneční kurzy navazují na Ples studentů ČZU, tak se také budeme snažit, aby jste co nejvíce tanců zužitkovali právě tam 🙂

Taneční kurzy 2018

Taneční kurzy patří již k tradičním projektům organizace. Celkem se taneční páry, kterých bylo sedmnáct,  účastnili  čtyř tanečních lekcích po dvou hodinách. Zatančili si Waltz, Blues, Polka, Country, Cha-cha, Valčík, Jive, nově také přibylo Tango a Quickstep. Tanečním lektorem byl Jiří Havel z TŠ ASTRA Praha. 

Jirka se svoji taneční partnerkou má vytančenou výkonnostní třídu "A" ve standardních tancích, získali mnoho finálových a medailových umístění na soutěžích v tanečním sportu a věnují se rovněž formačnímu tancování v soutěžní i ukázkové podobě. Kačka dokončuje studium na jaderné chemii ČVUT, Jirka na financích a účetnictví VŠE v Praze.

Závěrem kurzů proběhlo předání certifikátů o absolvování kurzů a předání pamětních propisek pro účastníky. Jirka poděkoval za účast na těchto kurzech a i člen naší organizace Tomáš poděkoval všem účastníkům. Jako poslední tečkou kurzů, bylo pozvání na Ples studentů ČZU, kde mohou účastníci ukázat, co se naučili a zároveň se potkat jak s lektorem, tak i organizátory kurzů.

Fotky a video z kurzů naleznete níže.

Kontakt na organizátory

Eva Lebušková

Markéta Výletová

kurzy@asociacestudentu.cz